Околината загрижена: Канје Вест ѝ забранил на својата сопруга Бјанка Ценсори ДА ЗБОРУВА и притоа ѝ поставил цел „сет на правила“ за тоа како да се однесува

Канје Вест и дал инструкции на својата нова „сопруга“ Бјанка Ценсори „никогаш да не зборува“ – и издал сет правила според кои таа треба да живее, вклучително и специфична храна што може да јаде и што може да носи, тврди извор близок до неа.

 

 

 

Луѓето околу парот, имаат стравувања дека раперот (46) ја манипулира својата таканаречена „сопруга“ (28) во „радикализирана“ верзија на неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан. Нивните пријатели тврдат дека Бјанка „повеќе нема свој ум“ и наместо тоа едноставно „го слуша“ контроверзниот рапер, кој исто така себеси се нарекува „Је“, бидејќи ја убедил Бјанка дека имаат кралски статус.
„Од неа исто така се бара да јаде одредени прехранбени производи и да вежба, иако Канје не прави ништо такво.
„Таа веќе нема свој ум и му се покорува затоа што тој ја убедил дека се кралска лоза“.

 

 

 

Двојката, која за прв пат беше сликана заедно во јануари, покажа некои бизарни облеки за време на нивниот летен европски одмор, при што Бјанка често беше забележана облечена во проѕирни хулахопки и блузи кои изгледаа како да е гола. Таа, исто така, шеташе топлес, носејќи само виолетова перница за да ги покрие своите гради, само неколку дена откако парот имаше сексуална сцена во јавност во Венеција.

„Неколку од нејзините пријатели конечно можеа да дојдат до неа, но таа не беше заинтересирана да зборува, ниту пак беше заинтересирана за нечии грижи за неа“, изјави близок пријател на Бјанка.

 

 

 

„Таа ги оттргна сите и му кажа на еден од нејзините поранешни пријатели да се тргне кога тие се обидоа да ја прашаат дали е добро. Таа вели дека нејзините пријатели се само љубоморни на нејзиниот живот“.
Бјанка, ќерка на озлогласен австралиски гангстер, пораснала во соседството од високата класа во Мелбурн и го посетувала престижното училиште за граматика „Кери Баптист“.

Еден од нејзините поранешни соученици ја опишал како „социјална пеперутка која се дружела со сите“.

 

 

Друга изјави дека таа е заглавена и нејзините пријатели се обидуваат да ја спасат, но никој не може поради блокадите што Канје и ги поставува.

„Сите се крајно загрижени. Ова не е таа што е. Таа е неверојатно отворена и жива личност која никогаш не може да ја држи устата затворена“.

Понатаму: „Канје се обидува да ја направи Бјанка радикализирана верзија на Ким – речиси како Ким 2.0. Разликата е во тоа што кога Ким беше со Канје, тој беше почитуван во модниот свет. Оттогаш тој ја изгуби оваа почит“.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *