Она кога ќе го отвориш телефонот на твојата пијана девојка и ќе дознаеш дека праќала голи слики на други момци

Малку ѝ е ова.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.