Она кога ќе купиш билети за погрешен брод

Мажите да не ги купија билетите?

  • Васе напиша:

    Се гледа дека музиката не им легна!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *