Она кога компанија за трактори ќе се реши да го прошири бизнисот: Земјоделци ова се патиките за вас!

Кога во аптека може да се продава здрава храна зошто да не може и John Deere да продава патики.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *