Она кога се сметаш себе си за спортист, ама алкохолот ти е најдобар пријател…

На пијано сите мислиме дека сме Лионел Меси.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.