Она кога си толку глуп што ни смртта не те сака

Овие паметњаковци ја потценија брзината на возот и се одлучија дека е во ред да му претрчаат пред нос.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *