Опасна улична трка на двајца идиоти среде бел ден во Берлин

Ај што си го ставаат животот во опасност, нивна работа, туку загрозуваат и многу други учесници во сообраќајот и случајни минувачи.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *