Откако направи преку 100 операции Џесика Алвес вели дека завршила со нив и сега вака совршена го бара мажот од соништата, а еве какви особини треба да има тој

40-годишната поранешната ѕвезда на „Големиот брат на славните“изјави дека е подготвена да го најде „вистинскиот“ сега кога се чувствува среќна со себе по бројните операции.

Појавувајќи се на подкастот „This morning“, Џесика им кажа на водителките Бен Шефард и Кет Дили дека се идентификува како сапиосексуалец, што значи дека ја привлекуваат интелигентни умови.

 

Џесика го опиша својот партнер од соништата како „прилично интелигентен, вреден, авантуристички, забавен за да се биде наоколу“, но не мора да значи смешен.

Таа потроши 1 милион евра на преку 100 операции во текот на 21 година, но сега се чувствува задоволна со својот изглед.

 

Зборувајќи за нејзината транзиција, таа рече дека повеќе не чувствува потреба од повеќе операции, освен за можна операција на гласните жици од функционални причини, бидејќи не ѝ се допаѓа нејзиниот глас.

„Во минатото се чувствував како куче што се обидува да ја гризе сопствената опашка до точка каде што стигнав до точка кога мислев дека не ми треба ништо друго. Јас сум на крајот од моите операции. Имав сè под сонцето, нема што друго да правам. Сега имам 40 години и само сакам да го живеам мојот живот и да бидам инспиративна и да им помагам на другите да учат од моите искуства“

 

Џесика призна дека почнала да користи апликации за запознавање како Bumble и Tinder за да најде „убав, искрен, вреден маж“, откако помладите дечковци ѝ го скршиле срцето.

„Иако имам 40 години, имам многу млада душа и секогаш имав тенденција да излегувам со помлади мажи поради таа причина, кој секогаш ми го кршеа срцето. Сега почнав да ги користам Bumble и Tinder. Мажите на Бамбл имаат тенденција да бидат посериозни и џентлменски настроени, како да ме покануваат на состаноци и се пољубезни додека мажите на Тиндер само бараат секс што не е само она што јас го барам“.

 

И покрај тоа што е сингл на 40 години, Џесика сонува да се омажи и да има деца.

„Се сакам себеси и многу се ценам, исто така, сум заштитнички настроена кон себе бидејќи не сакам да се повредам. Имам заштедени над 7 милиони евра за мојата свадба и ќе продолжам да чувам пари на страна за да се оствари тој мој сон. Сакам свадба на принцеза. Веќе имав многу копачи на злато и многу богат човек. Сакам само убав чесен вреден човек“.

 

  • Мики напиша:

    Оваквите се скроз ненормални и психата им е скроз ојдена…..Верувајте ми 95% од сите мажи на планетава би ја сметале оваа за ненормална

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *