Ова добро звучи премиере Мицкоски, ајде да го видиме уште во пракса дека ќе успее

Убаво си рече: „Да не биде дека нема да успееме како нашите претходници“.

 • alex напиша:

  Комуњарско дете е ! Се гледа како мафта !!!

  • Јас напиша:

   Ако ништо друго ( а за тоа другото, ќе видиме има време) за разлика од претходните двајца шутраци барем знае да зборува, тоа што го кажува не го чита, претставителен е и во краен случај нема да служи за потсмев каде и да се појави како тие копитата претходно.

 • Dragan напиша:

  Се надава на ветрот…..Следат рестрикции, нови даноци на нафтата и гасот, откажување од термоцентралите итн. Ист како брат му зајче само друго паковање. Зелена агенда на-пред!

 • N. напиша:

  Narode , jadete grav da ima veter ince propadna investicijata…

 • mkd напиша:

  tenderce koga 🙂

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *