Ова е најопасната кривина во цела Јужна Америка, се наоѓа во Мексико, а еве неколклу инциденти од поново време

Девојчето на почеток има ангел-чувар кој одлично си ја врши работата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *