„Ова можеби е најдобрата верзија во живо што некогаш сум ја слушнал“ – Како изгледа хитот „Another love“ испаеан заедно со енергичната толпа на Pukkelpop 2023

ВНИМАНИЕ: Подгответе се за носталгија и многу ежење!

  • El_Presidente напиша:

    Tolku sum star veke sto ova za mene e novoto doba, nostalgijata e mozebi 10 godini porano

  • Dimche напиша:

    Milo mi e sto gledam mnogu publika na koncert so” ponov ” izveduvac i koja publika od srce ja pee ova balada,a istovremeno sum sreken deka vakvite pesni na pomladata populacija im go dava custvoto za ljubov,a vakvi i popolni stadioni bese dosta cesto vo 70-90 tite,sto denes e retko.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *