Ова необично домашно милениче е попаметно од некои луѓе што ги познаваме :)

Животните секогаш нѐ изненадуваат, затоа што често ги потценуваме.

  • Чкорче напиша:

    Браво, сега научи го да прави палачинки.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.