Оваа дама го чека принцот на бел коњ, има ли кандидати?

Тенки нозе, ама за струкот не можеме да го кажеме истото…

  • Pero напиша:

    ona si go zivee zivotot kako saka, pa i bas ne ja zabole dali ti ke se podigruvas so nea.. demek ti si nesto posebno pa ona sluzi za zaebavanje… i ti si konjot , sigurno ne si princ, ama polesno e drug da se zaebava

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.