Оваа Колумбиска полицајка со еден потег доби речиси 2 милиони следбеници на Инстаграм, благодарнеие на што еве заклучете вие

Колумбиска полицајка стана вирална откако се појави снимка на која таа е на фудбалски натпревар облечена во тесна полициска униформа. Алекса Нарваез (28) доби 1,8 милиони следбеници на Инстаграм откако беше снимена како патролира на натпревар за Америка де Кали, која моментално е втора во лигата. На Инстаграм, „дигиталната амбасадорка“ привлече големо внимание кај обожавателите со својата фигура и фитнес. Минатата недела таа напиша: „Овде работиме, славиме и секој ден сè повеќе го сакам тоа што сум и што правам. „Јас сум навивач, сакам кога победува мојот тим“.

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *