Овие дечки се вистински генијалци: Никогаш повеќе нема да ви треба сервис за преселби

Доволен ви е уште еден пријател што знае да вози тротинет.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *