Овие храбри нуркачи не размислуваат за животот додека се под вода

Алал да им е, од каде оваа храброст…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Чкорче напиша:

    Мотика, сериозни сте со насловов? Дали навистина не ја препознавте анимацијата????

  • N . N . напиша:

    Da bese prava ajkula ekranot ke bese crven a ne plav …..??????

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.