Овие момци се изнамачија ама Каби не мисли така. Дали е навистина тешко да се стане на нозе без помош на рацете?

Каби е човекот кој за сѐ има решение. Му верувавме и пробавме и ние!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *