Овој неписмен шофер е доказ дека со возачка дозвола за жал не даваат и нов мозок

Мисли дека е нешто многу јак, но не знае дека го имаат на видео па наскоро Полицијата ќе му каже колку е „јак“.

  • kermit напиша:

    Ova e ili Tetovo ili Dagestan… treto nema

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *