Па, нормално дека жените ќе живеат подолго, кога мажите се „убиваат“ во слободно време!

Она кога мислиш дека дечко ти те изневерува, а тој си мава боксови со другарите. Не знаеш што е полошо…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.