Пандите се дефинитивно најсмешните животни на светот, без конкуренција!

Големи, тромави, прекрасни…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Чкорче напиша:

    Во исто време и неодоливо слатки.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.