Пар на месецот: Што мислите како ја ќарил?

Со тие чизми и фризура сигурно не.

  • JoSiF напиша:

    Еми, братучетка му е.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *