Пар на неделата: Моника Белучи и Тим Бартон

Па не можеме да го обвиниме човекот што потскокнува од среќа.

 • Ljube напиша:

  Mi go napraj deno… site treba da sme radosni so ona sto go dobivame. Ocigledno ja demnel podolgo vreme. Sega mu se nasmeala srekata…Vo sekoj slucaj prekrasno za gledanje.

 • Жарко Г. напиша:

  Секоја чест за убавината на Моника, но изгледа осетот за вкус и видот нешто не и се во ред.
  Па кај најде, од сите мажи на овој свет, да го одбери овој клошар?!
  Моника…и ти ојде по пајките…за жалење си!!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *