Пар во хотел (виц)

Маж и жена на рецепција во хотел. Мажот:
– Би сакале да изнајмиме соба за 3 минути.
Рецепционерката:
– Жалам, но тоа не е можно!
Жената:
– Верувајте ми, можно е!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *