Параглајдеристот изгледа е уморен од животот

Веројатно знае што прави, но ако го ставите планинскиот ветер во равенката, навистина личи како да му е доста од се и сака да стави точка на спектакуларен начин.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *