Паркирањето покрај вода не е паметна идеја, особено затоа што на автомобилот може да му дојде „преку глава“ и да си пресуди

Жал ни е за сопственикот, ама тоа е животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *