Паркуристот сакаше да покаже дека може, но не успеа. Сепак добро е што имаше грмушки доле…

Зошто е ова толку смешно? Другаров се „искина“ од смеење.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *