Патриотот за малку го промаши знамето

Наместо палестинското го нацрта на Чешка, па мораше да се обиде пак и тоа со гледање.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *