Пешакот смисли паметен начин како да ги натера возачите да внимаваат да не го прскаат на дождливото време

На почетокот никој не го ни приметуваше, а камо ли да го сфати сериозно.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *