Петочки хороскоп (1 септември): Рак – колегите ќе ви бидат љубоморни на успесите, Риби – ќе ви здосади љубовта и барањата на партнерот

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате.

Рак

Доколку сте во врска или брак, ќе ви одговара да минувате време со саканата личност и да отпатувате некаде подалеку. Хороскопот продолжува...

Риби

Веројатно малку ќе ви здосади љубовта или барањата на другата страна. Партнерот нема вас најдобро да ве разбере, но обидете се да му објасните како се чувствувате. Хороскопот продолжува…

Јарец

Сегашната ситуација е резултат на вашите минати акции и нема ништо што можете да направите – но зависи од вас како реагирате на новите информации што ги добивате. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *