Петочки хороскоп (20 октомври): Лав – многу доворувачи, Рак – љубовта не ви е приротитет, но тоа нема да ве спречи да флертувате

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате овој Петок.

Лав

Од некои од додворувачите ќе добивате убави љубовни пораки и подароци што ќе ви се допаѓа многу, но пред се одлучете дали си одговарате еден со друг. Хороскопот продолжува…

Рак

Можеби љубовта нема да ви биде приоритет, но тоа нема да ве спречи да флертувате или да оживеете убави романтични приказни. Хороскопот продолжува…

Вага

Во одредени моменти, ќе морате малку повеќе да се посветите на компромиси и на навиките на партнерот, но тоа ќе го направи односот уште поубав. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *