Петочки хороскоп (6 октомври): Јарец – „зачинете“ ја љубовта, Риби – многу додворувачи

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува овој Петок.

Јарец

Семејните и интимните односи на почетокот на годината ќе бидат затегнати. Ако сакате хармонија бидете подготвени да разговарате со проблемите. Хороскопот продолжува…

Риби

Од некои од додворувачите ќе добивате убави љубовни пораки и подароци што ќе ви се допаѓа многу, но пред се одлучете дали си одговарате еден со друг. Хороскопот продолжува…

Вага

Слободно испитувајте нови нешта, но внимавајте на својата импулсивност. Работите ќе се развиваат на љубовен план, но со исто темпо и ќе исчезнуваат ако не бидете внимателни. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *