Плакнење очи со 39-годишната Аида Јеспика, венецуелска ТВ водителка, модел и актерка

39-годишната венецуелска ѕвезда Аида Јеспика блесна во провокативен фустан на црвениот тепих за време на 78-от меѓународен филмски фестивал во Венеција, Италија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.