Плавушата направи лотарија на улица во Париз и ќе си пукнете од мака што вие не сте еден од учесниците

Дечкото што ќе го видите во продолжение едноставно нема среќа во животот.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Чкорче напиша:

    Па како можеше бе пријателе… вреќа полна со дунди, ти стапот го фати.

  • aneta напиша:

    i4 ne e namesteno hahahhaa

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *