Плавушата сака да пие превртена, за појако да ја „удри”

Еее, сите ако почнеме вака да пиеме, кај ни е крајот?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *