Погледнете го овој неверојатен брод за крстарење и организирајте го вашето патување со време!

Една минута не е доволна за да се видат сите убавини што ги нуди, па макар и на видео.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.