Погледнете што сè може да направи Боливудскиот Брус Ли! Вакви специјални ефекти немате видено…

Знаевме дека Боливуд има таленти, ама не вакви…

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *