Полицаец фатен на дело како оди со љубовницата на задното седиште на службениот автомобил

Полицаецот Франческо Марлет во округот Принц Џорџ во американската држава Мериленд беше суспедиран од должност откако видеото се рашири по интернет. Неговата сопруга Пола исто така јавно ја поздрави љубовницата Вирџинија Пинто, жената на видеото, со зборовите:
„Скапувај во пеколот кучко“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *