Понеделнички хороскоп (9 октомври): Овен – ќе бидете расеани, Јарец – ќе слушнете позитивна вест

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате на најомразениот ден од работната недела.

Овен

Семејните и интимните односи на почетокот на годината ќе бидат затегнати. Ако сакате хармонија бидете подготвени да разговарате со проблемите. Хороскопот продолжува…

Јарец

Ова е идеален ден за повторно да се зближите со партнерот , да ги разберете неговите страсти, и да ги почитувате неговите соништа и неговите идеали. Хороскопот продолжува…

Девица

Не грижете се, ако работите не одат како што сте ги планирале. Ѕвездите Ве уверуваат дека сè ќе биде во ред на крајот на денот. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *