Понекогаш си треба маж по дома… за да ти ја зацврсти шипката, ако ништо друго

Нејзината реакција нѐ освои. Изгледа не ѝ е прв пат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *