Поплава и алкохол не се баш добитна комбинација

Затоа што ако не се поплавиш во алкохолот ќе се поплавиш во поплавата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *