Порака од една студентка до министерот за правда, затоа што власта се уплаши дека студентите многу јадат па реши да им го скрати тоа задоволство

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Sasho напиша:

    i da sakas nemozes be devojce, toj e deformiran od gnetenje, toa crevata mu se 600 pati izdolzeni, pa zatoa e pun so tolku sranja

  • aneta напиша:

    saso legenda si :)))

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.