После ова видео ќе ви стане јасна потребата за постоењето на велосипедските патеки!

Сепак не е сѐ до патеката, има нешто и до човекот…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.