После видеово ќе ви се разниша вербата дека не постојат џинови

Не е лесно да си змија, кај и да одиш зјапаат во тебе, а уште потешко е да си оваа џиновска анаконда.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.