Познатиот кумановски имитатор предвидува како ќе тече Светското првенство во Катар

Освен коментаторите, се разбира, ќе ги чуете мислењата и на нашите познати политичари.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • mitre напиша:

    dobro e sto humorot e prv ama slaba imitacija ima deckovo

  • Васе напиша:

    Дечково го запознав како гостин на Жаре во најдобрата македонска емисија „Еден на Еден“ на Канал 5. Секогаш има одлични имитации! Ова е продолжение на претходното… Се најдобро!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.