Предвидуваме дека оваа песна ќе стане хит во автобусите на ЈСП ова лето

Песната се вика „Некој прдна во минибусот“.

  • Sofija напиша:

    Bi trebalo bas e dvizecka. Ke bide intresno

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *