Префинетата дама малку буквално го сфатила терминот „се измочав од среќа“

Замислете што зборува на телефон?

„Леле лом направив тука, не знам дали некој видел не знам што да правам, вака лабаво ќе си седам ако не“.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *