Прошетка покрај американското езеро Ири, место кадешто и душата ќе ви замрзне

Снежната бура што ја зафати Америка го претвори овој дел од земјата во место како од хорор филмови.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *