Прв состанок во ресторан (виц)

Mлад дечко поканил девојка на прв состанок во ресторан. Го донеле менито и девојката почнала да ги бира најскапите нешта.
Фраерот не се израдувал многу, но се смирувал со мислата дека после вечерата, може ќе му се насмее среќата. Кога девојката го викнала келнерот по девети пат, не издржал и ја прашал:
– Секогаш ли јадеш толку многу?
– Не, само като имам добиено!

  • Zemits machine напиша:

    you are really a good webmaster. The website loading speed is amazing. It seems that you are doing any distinctive trick. Also, The contents are masterwork. you have performed a magnificent job in this subject!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *