Публиката беше масовно навлажнета на натпревар по сурфање на Хаваи

Во други ситуации не би пречело, но во оваа беше стресно…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Lelee se pliva напиша:

    Leleeee zaplivaa aifoni u more, otidoa otidoa, mnogu brzo se iscisti plazava! Aaaa ha ha ha ha !!!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.