Пукна цевката кај комшијата и девојката емотивно ќе ви пренесе како изгледа салонот. Мислите дека од ова има назад?

Ние мислиме дека единствениот лек е да го сруши и се надеваме дека никој не седел на столчето во моментот кога пукнала…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *